Po człowieku zostaje tylko dobre imię i dzieci, które niosą dalej jego dzieło i historię w świat … To nasz początek ….

Winnica Invictus- skradła nasze serce.

Winnica Invictus- skradła nasze serce swoimi smakami już ubiegłym roku. W tym sezonie dołączyły długo oczekiwane przez nas bąbelki. Prosecco!! Brawo!! Nowe miejsce na mapie turystycznych atrakcji dla naszych klientów!! Grzech nie spróbować!

jak to się zaczęło

Nasza historia

To już prawie 30 lat od kiedy istniejemy na rynku… Szmat czasu i wiele wspomnień. Firma rodzinna, w której kolejne pokolenie przejmuje stery, starając się kontynuować dobrą passę i pracować na jej dobre imię i rozpoznawalność. Wielokierunkowość działalności, ogrom doświadczenia, wsparcie i mądrość rodziców, perturbacje, z których zawsze wychodziliśmy obronną ręką, godni zaufania pracownicy i zespół ludzi pracujący na naszą renomę, to nasza siła. Motorem napędowym są wyzwania, klienci, nieprzewidywalność i nie powtarzalność sytuacji, szybkie zwroty akcji i decyzje, które niekiedy należy podejmować „ad hoc”, a wszystko zaczęło się prawie 30 lat temu….

Firma Artemis sp. z o.o. z siedzibą w Drawsku Pomorskim została założona 15 sierpnia 1995 roku pod nazwą „Przedsiębiorstwo Zagraniczne Artemis sp. z o.o.”, choć założyciel firmy, czyli mój tata, zajmował się obsługą pobytu myśliwych zagranicznych w Polsce już od 1985 roku. Wówczas współudziałowcami w spółce było 2, a od 1997 roku 3 obywateli Belgii. W 1997 roku uzyskaliśmy koncesję Ministerstwa Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa na organizację polowań dla myśliwych zagranicznych, co stanowiło i nadal stanowi fundament i główną gałąź naszej działalności Nagły zwrot akcji spowodował lawinę wydarzeń, pozwalających na podjęcie kluczowych decyzji, by jako spółka teraz być w tym miejscu, w którym jesteśmy nie tylko jako firma, ale przede wszystkim jako rodzina.

Od 2006 roku spółka ma wyłącznie kapitał polski a udziały są własnością 2 udziałowców. Posiadając tylko i wyłącznie kapitał polski, znajdujący się w rękach 2 udziałowców, nabraliśmy wiatru w żagle, stawiając odważne kroki inwestycyjne mające na celu poszerzanie zakresu naszych usług i stawiając na rozwój. Od 2010 roku posiadamy własny obiekt noclegowy oraz sklep myśliwski z koncesją na obrót bronią i amunicją myśliwską. Myślistwo i łowiectwo stanowi nadal najważniejszy kierunek w naszej firmie.

Za naszym pośrednictwem przyjeżdża do polskich łowisk corocznie ponad 1200 myśliwych zagranicznych. Kwatera myśliwska miała być tylko dodatkiem…a stała się nie tylko uzupełnieniem a odrębnym „tworem” tętniącym życiem i dobrą energią. Pozwoliło nam to otworzyć się na turystykę outdoorową, aktywny wypoczynek i współpracę z okolicznymi firmami i stacjonującymi wojskami.

Uczestniczymy i wspieramy imprezy okolicznościowe związane z promowaniem edukacji przyrodniczej i łowieckiej. Promujemy także ruch turystyczny na terenie Pojezierza Drawskiego prezentując jego unikalne w skali krajowej walory przyrodnicze. A kim jeszcze jesteśmy? Tu nie powiemy, ani słowa więcej…Karty zostaną odkryte na następnych stronach…Zapraszamy 