wszystko o nas

O Firmie 

Artemis sp. z o.o. z siedzibą w Drawsku Pomorskim została założona w 1995 roku pod nazwą „Przedsiębiorstwo Zagraniczne Artemis sp. z o.o.”. Współudziałowcami w spółce było 2 a od 1997 roku 3 obywateli Belgii. Udziałowcy polscy wnieśli do spółki bogate doświadczenie , zajmowali się bowiem obsługą pobytu w Polsce myśliwych zagranicznych już od 1985 roku .

Od 2006 roku spółka ma wyłącznie kapitał polski a udziały są własnością 2 udziałowców Spółka rozpoczęła działalność 15 sierpnia 1995 . W 1997 roku spółka uzyskała koncesję Ministerstwa Ministerstwa Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa na organizację polowań dla myśliwych zagranicznych. Od 2010 roku spółka posiada własny obiekt hotelarski oraz sklep myśliwski z koncesją na obrót bronią i amunicją myśliwską .

Za naszym pośrednictwem przyjeżdża do polskich łowisk corocznie ponad 1200 myśliwych zagranicznych. Uczestniczymy i wspieramy imprezy okolicznościowe związane z promowaniem edukacji przyrodniczej i łowieckiej Promujemy także ruch turystyczny na terenie Pojezierza Drawskiego prezentując jego unikalne w skali krajowej walory przyrodnicze. Spływy kajakowe rzeką Drawą , rajdy rowerowe i wycieczki objazdowe po Drawskim Parku krajobrazowym cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty .