Pozycja w ścisłej „10” obroniona!

Pozycja w ścisłej „10” obroniona! Dziękujemy naszym gościom za opinie, za zaufanie, za szczerość. To dla nas inspiracja do tego, by nadal się starać. To pole do popisu, które się otwiera…To obietnica z naszej strony, że dołożymy jeszcze więcej trudu, by pobyt u nas kojarzył się tylko z tym co najlepsze.

o nas

Artemis

Cicho sza, nic nie mówmy i nie piszmy….bo ciekawość odwiedzających naszą stronę gości ograniczy się tylko do tej pierwszej…Nie chcemy standardowych i utartych zwrotów: Witamy na naszej stronie i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą…Bo to już było… Z bagażem nowych doświadczeń, energią, pozwalającą nam stale się rozwijać chcemy zaprosić Państwa do naszego małego „świata Artemis”, skrupulatnie odkrywając nasze karty w kolejnych zakładkach.

A kim jesteśmy? Artemis- to firma rodzinna, prowadzona przez 2 pokolenia z historią sięgającą roku 1995, z oddanymi pracownikami. To firma prowadzona z pasją, wychodząca naprzeciw potrzebom klienta, starająca się nadążyć za postępem oferując jednocześnie „spokojną przystań z dala od zgiełku i pośpiechu.

Artemis to biuro polowań, sklep myśliwski, pensjonat, to ludzie ją tworzący. To turystyka kwalifikowana, szeroko rozumiany outdoor, miejsce przyjazne rowerzystom. To rok rocznie zaplecze kuchenne dla Columna Medica Baja Poland, dla rajdów rowerowych, dla mistrzostw świata w strzelectwie długodystansowym Long Range, dla Polaris Camp. Artemis to firma z tradycjami, kształtująca prawdziwy obraz łowiectwa, budująca wrażliwość na piękno przyrody. To miejsce oddychające atrakcjami Pojezierza Drawskiego. To wszystko to my. Apetyt na więcej? Tajemnice odkryjemy na kolejnych stronach.

Image

Noclegi

Dla naszych gości, oprócz serca, oddajemy do dyspozycji pokoje i apartamenty z widokiem na jezioro i ogród. Przestronne, klimatyzowane, urządzone z gustem, z balkonami. Pozwalające na delektowanie się ciszą, widokiem dzików za płotem i porannym śpiewem ptaków.

Organizacja imprez

Jesteśmy „zapleczem kuchennym” wielu imprez organizowanych na Pojezierzu Drawskim.
Oddajemy naszym gościom przestronną salę z kominkiem, projektorem, ekranem, WiFi, całodobowym serwisem kawowym, oraz przestronny i pięknie urządzony ogród z zadaszoną wiatą i miejscem na ognisko. Szukając dyskrecji, intymności, osobistego podejścia do klientów trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Pakiety turystyczne

Współpraca z Lokalną Organizacją oraz Informacją Turystyczną pozwala na urozmaicenie
pobytu naszych gości szeroką gamą ofert spędzania czasu wolnego. Dla naszych gości dostępne są bezpłatnie, mapy, przewodniki. Działając aktywnie na lokalnym rynku turystycznym polecamy miejsca godne zobaczenia, także te, których „nigdy” nie zobaczy się na mapach.

Polowania

Od ponad 30 lat organizujemy dla myśliwych zagranicznych z całej Europy polowania komercyjne. Długoletnie doświadczenie z zakresu świadczenia tego rodzaju usług pozwoliło na zbudowanie naszej marki i dobrej opinii wśród współpracujących z naszą firmą kół łowieckich.

Artemis Hunting

Jesteśmy Firmą Rodzinną

„Rodzina to zespół, drużyna, samodzielne państwo, jedyna część tożsamości, która pozostaje niezmieniona przez resztę życia”.
Laur Lippmann

DZIĘKUJEMY

Nasi Goście doceniają naszą pracę

Dziękujemy naszym gościom za wszystkie opinie pozostawione na platformie booking.com jak i w wyszukiwarce Google. Najbardziej cieszą nas te negatywne, pozwalające na krytyczne spojrzenie na jakość naszych usług, będące wodą na młyn do naszych dalszych starań. Nie zapominamy także o pochwałach…nie chełpimy się nimi, tylko po cichu przy porannej kawie analizujemy i wierzymy, że nasz trud nie poszedł na marne. DZIĘKUJEMY!

Image