Myślistwo, turystyka
i outdoor

Naszą ofertę kierujemy do myśliwych, miłośników outdooru, turystów jak i każdego człowieka, dla którego przyroda jest źródłem inspirowanego wypoczynku. Zapewniamy komfortowe noclegi i dostęp do specjalistycznego sklepu myśliwskiego. Brzmi ciekawie? To tylko przedsmak...Zapraszamy :)

o nas

Artemis

 Wypoczynek w Artemis niejedno ma imię- to spokój, relaks w otoczeniu natury i dziewiczego krajobrazu. To dbałość o klienta, wysoki standard pokojów,, przyjazna atmosfera  i na sam koniec MY- jako personel. Apetyt na więcej? Zapraszamy na kolejne strony.

Zaangażowanie

Nasze zaangażowanie w każdy aspekt obsługi klienta sprawia, że tworzymy niepowtarzalne doświadczenia, które przekraczają oczekiwania.

kwatera myśliwska

Nasza kwatera jest dla Ciebie

Oferujemy doskonałą możliwość wypoczynku pośród ciszy natury i dziewiczego krajobrazu. Wysoki standard, przyjazna atmosfera i profesjonalny personel sprawią, że na pewno zechcą Państwo przyjechać do nas ponownie. 

Noclegi

Nocleg w naszej kwaterze? To sen w ciszy, w pokojach z balkonami z widokiem na jezioro, które są przestronne, klimatyzowane, urządzone w gustownym, niezobowiązującym stylu.

Pakiety turystyczne

Oferta szyta na miarę? Czemu nie!! Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, dokładając staranności, by każdy poczuł się wyjątkowo i odpoczął „na sobie właściwy sposób”.

Organizacja imprez

Wszystko co w Artemis się wydarzy- zostaje w Artemis… Każda impreza ma swój indywidualny charakter, a my czuwamy nad tym, by te ważne chwile były wyjątkowe i niezapomniane.

pasja i przygoda

Polowania

Myśliwi? Są priorytetem….choć ofertę kierujemy także do. Dla pasjonatów łowiectwa, zwłaszcza tych, którzy chcą „przeżyć bezkrwawe łowy z aparatem” korzystając z bogactw i dziewiczości natury 

wszystko czego potrzebujesz

Sklep

Zapraszamy do naszego sklepu myśliwskiego, który stał się dodatkowo miejscem spotkań, wymiany poglądów oraz długich, niejednokrotnie zabawnych rozmów

zobacz nas

Galeria Zdjęć

OPINIE GOŚCI

Nasi Goście doceniają naszą pracę

Dziękujemy wszystkim naszym gościom za opinie pozostawione na platformie booking.com jak i w wyszukiwarce Google.