Firma Artemis

Firma „Artemis” Sp. z o. o. rozpoczęła swą działalność w charakterze organizatora imprez łowieckich 15 sierpnia 1995 uzyskując koncesję nr 71 Ministra Środowiska oraz zezwolenie nr 02/01 organizatora turystki wydane przez Wojewodę Zachodniopomorskiego.

Dysponujemy wykształconym zespołem posiadającym wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez myśliwskich i turystycznych porozumiewającym się w języku angielskim, niemieckim , duńskim i norweskim.

Współpracujemy stale z ponad 130 Kołami Łowieckimi, Ośrodkami Hodowli Zwierzyny Lasów Państwowych i Polskiego Związku Łowieckiego na terenie całej Polski . Co roku łowiska te odwiedza ponad 900 myśliwych zagranicznych uczestniczących w imprezach łowieckich organizowanych przez naszą firmę. Firma posiada swoich przedstawicieli w Niemczech , Danii , Holandii , Belgii , Danii , Szwecji , Norwegii, Szkocji i Finlandii.

Poszerzając profil działalności naszej firmy otworzyliśmy w naszej siedzibie w Drawsku Pomorskim całoroczną kwaterę myśliwską dostępną nie tylko dla naszych myśliwych, ale także dla zwykłych klientów i turystów. Posiada ona 20 miejsc noclegowych o wysokim standardzie z zapleczem kuchennym, salą audiowizualną , strzeżonym parkingiem. Do dyspozycji naszych gości oddajemy także przestronny ogród z w pełni wyposażonym placem zabaw, wiatą ogrodową i miejscem na ognisko.

W siedzibie firmy otworzyliśmy także sklep myśliwski, który w swym asortymencie posiada znakomitej jakości odzież, obuwie, akcesoria łowieckie oraz amunicję i broń myśliwską.

Pracownicy firmy Artemis Sp. z o.o. uczestniczą aktywnie w życiu środowiska lokalnego oraz myśliwskiego zarówno w kraju jak i za granicą. Oprócz sponsoringu imprez łowieckich promujemy walory turystyczno-krajoznawcze Pojezierza Drawskiego. Turystom polskim oferujemy pakiety pobytowe uwzględniające ich zainteresowania, preferencje oraz „zasobność” kieszeni.

Gościnność nic nie kosztuje!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Z serdecznymi pozdrowieniami
Zespół „Artemis” Sp. z o.o.

podpis-artemis-medium-blue